Nasze teledyski ślubne

Teledysk ślubny, teledysk z wesela czy sesji plenerowej może być dla Was wyjątkowym wspomnieniem, którym podzielicie się ze znajomymi i rodziną. Zadbamy o to, aby był on skrótem wszystkich najbardziej magicznych chwil w trakcie Waszego ślubu! Możemy zaproponować Wam muzykę, ale czekamy też na listę Waszych ulubionych kawałków! Chcecie sprawdzić, czy mamy wspólną estetykę? Koniecznie zerknijcie na nasze nagrania poniżej

Sesja plenerowa w Wielkiej Brytanii może wydawać się szara, pełna deszczu i słynnej londyńskiej pogody. Zabraliśmy Izabelę i Dawida w miejsca pełne zieleni, klifów i morskiej wody. W efekcie oprócz wyjątkowej sesji powstał teledysk ślubny zrealizowany za granicą, pełen niesamowitych widoków.

Martwicie się, że sesja plenerowa w dniu ślubu to za mało czasu, aby stworzyć ujęcia do teledysku ślubnego? Razem z Klaudią i Kubą udało nam się przygotować wszystko w naprawdę szybkim tempie. Dodaliśmy do tego ujęcia z zabawy, która trwała do białego rana!

Natalia i Kamil swój wielki dzień przeżywali w towarzystwie jesiennej aury, która zdecydowanie dodała uroku reportażowi z ich wesela. Naszym zadaniem było przygotowanie filmu ślubnego w wersji pełnowymiarowej jak i w formie kilku krótszych klipów.

Martyna i Bartosz marzyli  o swoim pierwszym tańcu w lesie. Udało się nam to uchwycić i połączyć z tańcem na sali wśród ich przyjaciół i rodziny.

Marzena i Mariusz to miłośnicy długich górskich wycieczek. Koniecznie chcieliśmy aby ich pasja była widoczna w trailerze ślubnym!

Sylwia i Norbert zamarzyli sobie aby w ich klipie ślubnym była widoczna niemalże cała rodzina. Czy nam się udało? Oglądajcie do końca!

Zobacz więcej naszych filmów: