Cześć! Miło Was poznać!

Chcemy opowiedzieć Waszą historie – skoro dotarliście aż tutaj, to znaczy, że chcecie czegoś się o nas dowiedzieć! Pozwólcie więc, że na początku poznamy się lepiej!

Z tej strony Tomek&Łukasz – lubimy opowiadać historię za pomocą zdjęć. Uśmiechy, emocje, salwy śmiechu, wzruszenie, radość, miłość to wszystko, co chcemy zamknąć w każdym z naszych reportaży ślubnych. Udało nam się stworzyć już ponad 150 sesji ślubnych a każda z nich była dla nas wyzwaniem.

Jesteśmy zespołem fotografów ślubnych, którzy zagwarantują Wam kompleksową obsługę wesela pod względem filmowym i fotograficznym. Dlatego, jeśli szukacie fotografa i kamerzysty ślubnego w Katowicach lub na Śląsku to świetnie trafiliście.

Jak będzie wyglądała nasza pierwsza rozmowa?

Każda współpraca zaczyna się dla nas od rozmowy – lubimy wiedzieć o Was dużo, aby jak najlepiej przygotować się do tego jedynego dnia. Spokojnie, nie będziemy nękać Was telefonami i prośbami o spotkanie – wszystkie niezbędne formalności z pewnością załatwimy w ciągu jednego dnia. Jeśli zastanawiacie się, o czym warto porozmawiać z fotografem ślubnym przed weselem, to koniecznie sprawdźcie nasz wpis na blogu!