Oferta na Sesje Plenerowe

Sesja plenerowa to kwintesencja ślubu, zdjęcia robione w zupełnie innej atmosferze, które odbiegają klimatem od reportażowych ujęć z dnia ślubu, w którym wszystko dzieję się bardzo szybko. Sesja odbywa się w innym dniu – jesteśmy w stanie starannie dobrać miejsce pod panujące warunki, dopasować scenerię, uchwycić emocje  Pary Młodej.

Sesję wykonujemy na terenie całego kraju, ale istnieje również możliwość wykonania sesji za granicami Polski. Cena sesji zagranicznej ustalana jest indywidualnie. Mamy dla Was ciekawe rozwiązania organizacji takiego wyjazdu. Pierwsza z nich to wybranie miejsca, kupno biletów, zorganizowanie hotelu, samochodu itd. Nie przejmujecie się możemy to zrobić za Was .. Druga opcja to wykonanie sesji podczas Waszej podróży poślubnej.. Dowiedz się więcej zapytaj o szczegóły !  

Skorzystaj z naszych usług

Uwielbiamy wykonywać zdjęcia i filmować podczas sesji plenerowej. Jest to czas, w którym możemy wykazać się kreatywnością, poczuciem estetyki, dobraniem światła w taki sposób, aby Wasz materiał był wspaniały. Aby po latach spędzonych razem, fotografię oraz film przypominał Wam, o tym jakże ważnym dla Was dniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie pożałujecie !