Oferta na filmowanie z ziemi i z powietrza

Uwieczniamy, montujemy i oferujemy Wam klipy z najważniejszych momentów przygotowań, ślubu, wesela oraz sesji plenerowej.. Filmujemy z ziemi i z powietrza, aby dodać realizacją nowoczesności, kreatywności i zupełnie innego podejścia do tematu weselnego. Materiał przekazujemy w jakości Full HD, ale również istnieje możliwość otrzymania go w jakości 4K. Materiał nagrywany jest przez dwóch operatorów – dwie różne perspektywy podkreślają jakość ujęć i zwiększają atrakcyjność.

Nie kręcimy, nie montujemy monotonnych długich filmów trwających 3 godziny.. Nasz film trwa od 30 do 60 minut i składa się z klipów (czas trwania ustalamy indywidualnie z klientem). Klipy mają podłożoną muzykę, którą starannie dobieramy pod potrzeby scen. Ponadto oferujemy klipy tzw. “Podziękowań dla rodziców” !

Skorzystaj z naszych usług

Stawiamy na jakość, kreatywność i nowoczesny montaż. Mamy do dyspozycji najnowszej klasy aparaty cyfrowe z wieloma systemami stabilizacji. Z powietrza nagrywamy materiał za pomocą DJI Mavic 2 Pro oraz Mavic 2 Zoom. Bezpieczeństwo stanowi dla nas priorytet, więc posiadamy odpowiednie uprawnienia i ubezpieczenia.

Sprawdź inne nasze filmy