FAQ - najczęściej zadawane pytania

Nasze pracę wykonujemy według własnego gustu i wyczucia estetyki. Chcemy aby były subtelne, wyrażały emocje i stanowiły niezapomnianą pamiątkę na całe życie. Nie mamy jednego stylu – dostosowujemy się do klimatu uroczystości, ale również do otaczającego nas świata. Wykonujemy obróbkę fotografii z żywymi, nasyconymi kolorami, ale jeżeli jest taka potrzeba, a sceneria na to pozwala, obrabiamy zdjęcia w stylu rustykalnym lub boho. Jeżeli chodzi o montaż klipów starannie dobieramy muzykę, składamy klipy w sposób nowoczesny, podkręcają emocję do zenitu 😉

Dzień ślubu to czas wyjątkowy i niepowtarzalny dla naszych klientów. Wiemy o tym i dlatego zachowujemy się stosownie do danej sytuacji. Na przygotowaniach potrafimy podpowiedzieć, doradzić, ale również zredukować niepotrzebne stresy i napięcia. Ceremonia ślubu to czas w którym jesteśmy „niewidzialni”. Nie przeszkadzamy, naszą pracę wykonujemy w sposób kulturalny, wyłapując przy tym wszystkie niezbędne emocję. Zabawa na sali weselnej to stresujący moment nie tylko dla Was, ale również dla Waszych gości. Nie podchodzimy do Waszych gości agresywnie, na początku pracujemy z oddali, dopiero później.. gdy widzimy pojawiające się uśmiechy podchodzimy bliżej i nawiązujemy kontakt 😉 Filmujemy z perspektywy gościa !

Tak, ofertę możemy indywidualnie dostosować do Państwa potrzeb.

Sesja plenerowa to zwieńczenie Waszego najważniejszego dnia w życiu. Chcemy, aby zdjęcia i klip stanowił tzw. “wisienkę na torcie”. Pomagamy Wam w wyborze miejsca, dostosowujemy godzinę, nastrój i stylizację. Chcemy otrzymać emocję, miłość i niepowtarzalny klimat. Sesję wykonujemy w jednym głównym miejscu, przejeżdżając możemy zaliczyć kilka przystanków 🙂 Czas trwania sesji od 3 do 8 godzin z dojazdem.

W dniu ślubu koszty związane z dojazdem są po naszej stronie. Dojeżdżamy do Państwa do 100km od miejsca

naszej siedziby. Kolejne kilometry rozliczane są według stawki ustawowej 0,83gr/1 km.

Jeżeli chodzi o sesję plenerową przeważnie Państwo Młodzi przyjeżdżają po nas i jedziemy wspólnie, lub umawiamy się w ustalonym miejscu. Z racji, że sesję plenerową możemy wykonać nad morzem lub w górach niestety nie możemy doliczyć kosztów do ceny pakietu, dlatego rozliczamy się według wymienionej powyżej stawki.

Termin realizacji w zależności od daty uroczystości średnio trwa od 2 do 6 miesięcy. Klienci mający weselaw miesiącach kwiecień, maj mogą spodziewać się realizacji bliżej dolnej granicy, a klienci z datami uroczystości w miesiącach sierpień, wrzesień i październik otrzymają materiał w górnej granicy realizacji.

Istnieje możliwość usługi ekspresowej. Czas realizacji to dwa tygodnie od dnia ślubu, materiał z sesji plenerowej również realizowany jest w tym terminie – koszt ekspresu 1000zł.

Oczywiście, posiadamy zaświadczenia umożliwiające wykonywanie usługi fotografowania i filmowania w kościołach. Filmujemy i robimy zdjęcia z drona. Posiadamy uprawnienia nadawane przez urząd lotnictwa cywilnego.

Ponadto drony mają wykupione ubezpieczenia OC, ponieważ bezpieczeństwo Wasze oraz Waszych gości stanowi dla nas priorytet. Chcemy, aby cieszyli się Państwo z klipów filmowych w domowym zaciszu, ale również z rodziną i znajomymi na portalach społecznościowych.

Dajemy gwarancję na to, że najważniejsze media internetowe : FACEBOOK, YOUTUBE, czy INSTAGRAM nie zablokują Państwa klipów ze względu na nielegalną muzykę. Posiadamy licencję najważniejszych portali muzycznych, w których znajdujemy muzykę dostosowaną do naszych potrzeb.

Wiemy o tym, że wybierając nas w pełni nam zaufaliście i z pełną odpowiedzialnością zrobimy wszystko, aby zobaczyć Wasz uśmiech odbierających materiał. Dlatego stosujemy najlepszej jakości sprzęt oraz akcesoria

do zapisu danych. Materiał przechowujemy na dysku oraz na zewnętrznych serwerach – oczywiście w kilku kopiach.

Zaczęliśmy 8 lat temu i na samym początku robiliśmy tylko zdjęcia. „Robiliśmy” to za dużo powiedziane – byłem tylko ja – jeden samotny fotograf 😉 Chęć rozwoju i wkręcenie się w to co robiłem pozwoliło mi na to, żeby zbudować drużynę. Teraz stanowimy zespół 5-osobowy : dwóch fotografów, trzech operatorów kamery. Wszyscy jesteśmy młodzi, z chęcią robienia fajnych rzeczy, które mają podobać się nam ! 🙂 Uwierzcie, jeżeli my jesteśmy zadowoleni z materiału, to Wy będziecie zachwyceni 😉

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 180 ślubów i mieliśmy zadowolonych 180 Par Młodych !

Pracujemy od przygotowań do oczepin włącznie – maksymalnie 14 godzin. Jest to czas w którym bez problemu realizujemy wszystkie powierzone nam zadania, chcemy pracować z „pustą głową” na „świeżości” być kreatywni przez cały okres uroczystości. Oczywiście, możemy zostać dłużej. Obowiązuje wtedy stawka 200zł/h

Tak , oczywiście posiadamy sprzęt rezerwowy takiej samej klasy. W razie awarii nie odczują Państwo różnicy jakości.

Wynagrodzenie dzielimy na dwa etapy:
– pierwszy – zadatek w kwocie od 5 do 10%, wpłacany w dniu podpisania umowy lub do 7 dni od podpisania umowy.
– drugi – pozostała część kwoty po dwóch tygodniach od dnia ślubu.