Kompleksowe usługi foto/video

Oferta 4ever studio weddings

Witamy na pokładzie zespołu foto/video 4everstudio. Tworzymy wpadające w oko obrazy. Przedstawiamy je na fotografiach oraz nowoczesnych klipach video. Zapisujemy emocje, szukamy wzruszeń oraz uśmiechu. Patrzymy na świat przez zupełnie inne okulary..

Jeśli chcielibyście nas poznać, zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie w kawiarni lub online. Opowiemy Wam o tym jak pracujemy, przedstawimy ofertę i promocje z nią związane, pokażemy sample naszych produktów, ale przede wszystkim wysłuchamy Was.. Opowiecie nam o swoich oczekiwaniach, o Waszej wizji ślubu.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi pakietami foto/video, jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, formularz kontaktowy lub poprzez media społecznościowe. Dostosujemy ofertę indywidualnie pod Państwa wymogi !

Sesje plenerowe

Sesja plenerowa to kwintesencja ślubu, zdjęcia robione w zupełnie innej atmosferze, które odbiegają klimatem od reportażowych ujęć z dnia ślubu, w którym wszystko dzieję się bardzo szybko. Sesja odbywa się w innym dniu – jesteśmy w stanie starannie dobrać miejsce pod panujące warunki, dopasować scenerię, uchwycić emocje Pary Młodej.

Sesję wykonujemy na terenie całego kraju, ale istnieje również możliwość wykonania sesji za granicami Polski. Cena sesji zagranicznej ustalana jest indywidualnie. Mamy dla Was ciekawe rozwiązania organizacji takiego wyjazdu. Pierwsza z nich to wybranie miejsca, kupno biletów, zorganizowanie hotelu, samochodu itd. Nie przejmujecie się możemy to zrobić za Was .. Druga opcja to wykonanie sesji podczas Waszej podróży poślubnej.. Dowiedz się więcej zapytaj o szczegóły !

Filmowanie z ziemi i z powietrza

Uwieczniamy, montujemy i oferujemy Wam klipy z najważniejszych momentów przygotowań, ślubu, wesela oraz sesji plenerowej.. Filmujemy z ziemi i z powietrza, aby dodać realizacją nowoczesności, kreatywności i zupełnie innego podejścia do tematu weselnego. Materiał przekazujemy w jakości Full HD, ale również istnieje możliwość otrzymania go w jakości 4K. Materiał nagrywany jest przez dwóch operatorów – dwie różne perspektywy podkreślają jakość ujęć i zwiększają atrakcyjność.

Nie kręcimy, nie montujemy monotonnych długich filmów trwających 3 godziny.. Nasz film trwa od 30 do 60 minut i składa się z klipów (czas trwania ustalamy indywidualnie z klientem). Klipy mają podłożoną muzykę, którą starannie dobieramy pod potrzeby scen. Ponadto oferujemy klipy tzw. „Podziękowań dla rodziców” !

Wasz wymarzony fotoalbum!

Wiemy o tym, że fotoalbum to najważniejsza pamiątka ślubna, która zostaje do końca życia. Dla niektórych jest to tylko rzecz – coś zupełnie materialnego, ale tak naprawdę mieści w sobie niepowtarzalne chwilę.. Z każdym dniem, miesiącem, rokiem nabiera coraz większej wartości sentymentalnej, dlatego oferujemy Wam najlepszej jakości Fotoalbumy w Polsce !

W nasze ofercie mamy do wyboru każdy dostępny na rynku rodzaj okładki, zaczynając od eco-skóry, skóry, eco-papieru, płócien, tkanin kończąc na akrylu, metalu czy drewnie. Karty znajdujące się w środku, również możemy spersonalizować pod Wasze gusta – mamy do wyboru różnego rodzaju papiery tj. jedwab, mat, błysk, metalic czy Velvet Matte. Do tego dochodzi grawer laserowy lub nadruk UV. Szczegółów w wyborze jest dużo więc z milą chęcią, doradzimy Wam we wszystkich wyborach. Całości fotoalbumów pokazowych jakie posiadamy na stronie Wam nie pokażemy, przedstawimy Wam teraz najnowsze trendy, produkty które schodzą jak „świeże bułeczki” 🙂 Resztę pozostawimy na spotkanie przy „kawie”..